Home / GENEL / ABD’DE YAŞAYAN BİR TÜRK, KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ

ABD’DE YAŞAYAN BİR TÜRK, KORONAVİRÜS NEDENİYLE HAYATINI KAYBETTİ

ABD’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan 44 yaşındaki bir Türk, Kovid-19 nedeniyle hayatını kaybetti. 3 çocuk annesi kadının, geçtiğimiz günlerde ağır bir zatürre geçirdiği belirtildi.


ABD’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan 44 yaşındaki Türk, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) nedeniyle hayatını kaybetti.ABD’nin Pensilvanya eyaletinin Allentown kentinde yaşayan 3 çocuk annesi Berrin Güçlen’in yaklaşık 2 hafta önce pozitif çıkan test sonuçlarından sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybettiği belirtildi.1 HAFTADIR KOMADAYDI

Son 1 haftadır komada olduğu belirtilen Güçlen’in geçtiğimiz yıllarda ağır bir zatürre geçirdiği belirtildi. 2 hafta önce Kovid-19 testi pozitif çıkan 44 yaşındaki 3 çocuk annesi Berrin Güçlen’in sürekli alışveriş yaptığı marketin 3 çalışanında da Kovid-19 görüldüğü açıklandı. Güçlen’in ailesi kızının alışveriş yaparken kasiyerden virüs kaptığını iddia etti.
AİLE KARANTİNADA

50 yıldır ABD’de yaşayan 70 yaşındaki baba Nevzat Güçlen’in eşi ve damadına da Kovid-19 bulaşmasından dolayı aile Allentown kentindeki evlerinde doktor kontrolünde karantinada tutuldukları öğrenildi.

Hakkında Hunat TV

Sonraki

TRAKTÖRLERLE, EVDE KAL TÜRKİYE MESAJI VERDİLER

Erzurum’da bir grup çiftçi 900 dönümlük araziye ‘’ Evde kal Türkiye’’ yazarak çağrıda bulundu. Erzurum’un …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.