Home / GENEL / AHMET ŞAFAK, KUŞATMA’YI KAYSERİ’DE İZLEDİ

AHMET ŞAFAK, KUŞATMA’YI KAYSERİ’DE İZLEDİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı’nın daveti üzerine Kayseri’ye gelen Şarkıcı Ahmet Şafak, vizyona yeni giren filmi Kuşatma Yedi Uyuyanlar’ı MHP Kayseri İl Yönetimi ve Ülkü Ocakları Kayseri İl Yönetimiyle birlikte bir AVM’de izledi. MHP Kayseri İl Başkanı Tok, Güzel insan Ahmet Şafak ile filmi beraber izlemenin gurur verdiğini söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanlığı ve Ülkü Ocakları Kültür ve Eğitim Vakfı’nın daveti üzerine vizyona yeni giren filmi Kuşatma Yedi Uyuyanlar’ı izlemek üzere Kayseri’ye geldi. Şafak, MHP Kayseri İl Yönetimi ve Ülkü Ocakları Kayseri İl Yönetimiyle birlikte filmi izledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok:

“Sanatçımız, güzel insan, ağabeyimiz Ahmet Şafak ile beraber filmini izlemek ayrıca bir keyif ve gurur duyuyor, hepinize hoş geldiniz diyor ve iyi seyirler sunuyorum” dedi.

Ülkücü’nün, ülkücü kardeşinin yanında olduğunu söyleyen Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Serdar Turan: “ Ülkücülerin sanatın, sporun, bilimin , hayatın her yerinde olduğunu bu filmle bize tekrardan gösteren ağabeyimiz Ahmet Şafak’a sizlerin huzurunda tekrar teşekkür ediyorum. Ülkü Ocakları olarak bizde ülkücünün olduğu yere her daim destek vermeye yine hazırız biriz beraberiz Allah yardımcısı olsun” ifadelerini kullandı.

Davetten duyduğu mutluluğu dile getiren Şafak: “Sinema çok başka bir sanattır. Toplumu çok derinden etkiler. Bu hikâye ‘Kuşatma yedi uyuyanlar’ Türkiyenin 2011 ile 2016 arasında yaşadığı bir problemi anlatıyor. Bunu kiminizin ağabeyi kiminizin kardeşi Ahmet Şafak Türk Milliyetçisi anlayışıyla anlatıyor. Hepinizin desteklerini bekliyor ve iyi seyirler diliyorum” diye konuştu.

Ahmet Şafak’ın yeni filmi Kuşatma Yedi Uyuyanlar 4 Ekim tarihinde vizyona girdi.

HABER: SALİH ZEKİ ÇETİN

Hakkında Hunat TV

Sonraki

ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI TURAN: “AND İÇTİK NİCE FIRATLAR YETİŞTİRMEYE”

İzmir Ege Üniversitesi Tarih Bölümü Son Sınıf Öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadete yürümesinin üzerinden beş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.