Home / DUYURULAR / BAKİ ERSOY’DAN KÜÇÜK RECEP’E YARDIM ÇAĞRISI

BAKİ ERSOY’DAN KÜÇÜK RECEP’E YARDIM ÇAĞRISI

Milliyetçi Hareket Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Erciyes Üniversitesi Çocuk -Hermotoloji-Onkoloji Servisi’nde yatmakta olan küçük Recep Sefa için sosyal medya üzerinden başlatılan yardım kampanyasına destek oldu. Ersoy, sosyal medya hesaplarından küçük çocuk için açılan hesapları paylaştı.

Milliyetçi Hareket Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, Kayseri Erciyes Üniversitesi Çocuk -Hermotoloji-Onkoloji Servisi’nde yatmakta olan küçük Recep Sefa için sosyal medya üzerinden başlatılan yardım kampanyasına destek oldu. Vekil Ersoy, sosyal medya hesaplarından küçük çocuğa yardım çağırısnda bulundu ve yardım için açılan hesapları paylaştı. Ersoy, bir maaşını küçük çocuk için başlatılan kampanyaya vereceğini ifade etti.

Ersoy, sosyal medya hesaplarında paylaştığı mesajda:”Recep Sefa Örs’ün hayatı hepimizin makamından,şartlarından ve hatta hayatından daha önemlidir,ben bir babayım ve Recep’te bizim bir evladımız… Bir maaşımı evladımıza bağışlıyor ve tüm Kayserili hemşerilerimizi kampanyaya destek olmaya davet ediyorum. Haydi Kayseri’m” ifadelerini kullandı.

 

Hakkında Hunat TV

Sonraki

ÜLKÜ OCAKLARI İL BAŞKANI TURAN: “AND İÇTİK NİCE FIRATLAR YETİŞTİRMEYE”

İzmir Ege Üniversitesi Tarih Bölümü Son Sınıf Öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun şehadete yürümesinin üzerinden beş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.