Home / KAYSERİ / Büyükşehir’de Talas zirvesi

Büyükşehir’de Talas zirvesi

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 2017 yılını planlamak üzere ilçe belediye başkanlarıyla görüşmelerini sürdürüyor. Bu kapsamda Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da Başkan Çelik’i ziyaret ederek, Talas’ın taleplerine ilişkin bir dosya verdi. Palancıoğlu ayrıca, Talas’a düşündükleri yatırımlarla ilgili bir sunum yaptı.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, 2017 yılında Talas’a yapılacak olan yatırımlarla ilgili Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile bir araya geldi. Başkan Çelik, “İlçelerimizde yapacağımız ortak çalışmalarla ilgili tüm ilçe belediyelerinden talepler geliyor. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da uyum içinde, planlı bir şekilde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.
Talas Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu da ilçe belediyelerinin Büyükşehir Belediyesi liderliğinde yapacağı çalışmaların ilçeye çok büyük kazançlar getirdiğini belirtti 2017 yılına ilişkin taleplerini dile getirdi. Palancıoğlu, 24 saat açık kütüphane, yollar, mezarlıklar, sosyal tesisler, ikinci KAYMEK gibi talepleri olduğunu ifade ederek “Bu projelerle ilgili çalışmaları yaptık. Bugüne kadar verdiğiniz desteklerden dolayı da çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.
Talas Belediye Başkanı Palancıoğlu, daha sonra Başkan Mustafa Çelik’e başta 24 saat açık kütüphane projesi olmak üzere Büyükşehir’den talep ettikleri yatırımlarla ilgili bir sunum yaptı.

Hakkında admin

Sonraki

Cumhur İttifakı’nın adayları tanıtıldı…

Cumhur İttifakı’nın 31 Mart yerel seçimlerdeki belediye başkan adayları düzenlenen tören ile tanıtıldı. Kadir Has …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.