Home / KAYSERİ / Mazot kaçakçıları serbest bırakıldı

Mazot kaçakçıları serbest bırakıldı

JANDARMA EKİPLERİNİN KONTROL ETTİĞİ ŞÜPHELİ ARAÇTA, MAZOT ÇEKME APARATI ELE GEÇİRİLDİ. 

Jandarma ekiplerinin kontrol ettiği şüpheli araçta, mazot çekme aparatı ele geçirildi.
Olay Kocasinan ilçesi Hİmmetdede Mahallesinde meydana geldi. Himmetdede Jandarma ekipleri tarafından icra edilen önleyici kolluk devriyesi esnasında, Kayseri Büyükşehir Belediyesine ait yol yapım işinde çalışan iş makinalarının bulunduğu yerde, 40 plakalı beyaz renkli bir minibüsün durduğunun görülmesi üzerine araç kontrol edilmek istendi. Devriye ekibinin aracı kontrol edeceğini anlayan şüpheliler araç ile kaçmaya çalıştı ancak yapılan takip sonucunda araç yakalandı. Avanos doğumlu M.Y. (34), Nevşehir doğumlu G.A. (24), Melikgazi ilçesi doğumlu A.Ö. (22)’nün bulunduğu araçta yapılan kontrolde bagaj kısmında ise mazot bidonları ile depodan mazot çekme aparatı ele geçirildi. Ayrıca, Büyükşehir Belediyesine ait iş makinesinin deposundan çektikleri değerlendirilen mazotun döküldüğü tespit edildi.
Olayla ilgili Cumhuriyet Başsavcılığına bilgi verilerek, alınan talimat gereğince şüpheliler gözaltına alındı. Şüpheliler, yapılan tahkikat sonucunda adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Hakkında Hunat TV

Sonraki

MELİKGAZİ BELEDİYESİ DİYANET EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ’NİN TEMELİ ATILDI

Esentepe Mahallesi’nde mülkiyeti Melikgazi Belediyesi’ne ait olan arsa üzerine hayırsever Sami İpek ile yapılacak olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.