Home / Haberler / MHP BÜNYAN İLÇE TEŞKİLATI, HALKA ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIYOR

MHP BÜNYAN İLÇE TEŞKİLATI, HALKA ÜCRETSİZ MASKE DAĞITIYOR

Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Teşkilatı, korona virüsle mücadele konusunda çalışmalarına devam ediyor. MHP İlçe Teşkilat Binasında maske üretimi yapan ilçe teşkilatı, bu maskeleri vatandaşlara ücretsiz dağıtıyor. Uygulamayla ilgili bir mesaj yayınlayan MHP Bünyan İlçe Teşkilat Başkanı Tevfik Düzen, virüsle mücadele konusunda Bünyan Halkı’nın yanında olduklarını dile getirdi.

Milliyetçi Hareket Partisi Bünyan İlçe Teşkilatı, korona virüs önlemleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ihtiyaç sahiplerine iaşe dağıtan MHP Bünyan İlçe Teşkilatı, halkın yoğun olarak kullandığı alanlara da dezenfeksiyon noktaları koymuştu. MHP Bünyan İlçe Teşkilat Binasında maske üretimine başlayan ilçe teşkilatı, burada ürettiği maskeleri halka ücretsiz dağıtıyor. Uygulamayla ilgili sosyal medya hesaplarından bir açıklama yapan MHP Bünyan İlçe Teşkilat Başkanı Tevfik Düzen, virüsle mücadele kapsamında Bünyan Halkı’nın yanında olduklarını ve ne gerekiyorsa yapacaklarını dile getirdi. Düzen: “Burası bir dikim atölyesi değil. Burası MHP Bünyan ilçe teşkilat binası.
Partilerin kuruluş gayesi halka hizmet, milletin saadeti ve rafahını sağlamaktır. Sadece seçim gayesi ile faaliyet göstermek için değildir. Yeri geldiğinde bir şifahane, yeri geldiğinde kriz yönetim merkezi, yeri geldiğinde dershane, yeri geldiğinde aşhane, yeri geldiğinde bir atölye olmasını bilmelidir.
MHP Bünyan ilçe teşkilatı olarak bu şiar ile hareket ederek hizmet binasında tezgahlar kurarak seri maske üretimine başladık. En kısa sürede halkımıza ücretsiz dağıtıma geçilecektir. Allah emeği geçen tüm dava arkadaşlarımdan razı olsun. tüm dostlarımızın duasında olmak ümidi ile, birlikte başaracağız” dedi.

HABER: SALİH ZEKİ ÇETİN

Hakkında Hunat TV

Sonraki

KAVGAYI AYIRMAK İSTERKEN CANINDAN OLDU

İstanbul Bağcılar’da bir kişi, tartıştığı eski sevgilisine ateş açtı. Açılan ateşte ikilinin yanında bulunan başka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.