Home / Haberler / ‘MOBİLYANIN BAŞKENTİ KAYSERİ’ YAZILI TOTEMLER 5 FARKLI NOKTADA!

‘MOBİLYANIN BAŞKENTİ KAYSERİ’ YAZILI TOTEMLER 5 FARKLI NOKTADA!

Mobilya üretiminde Türkiye’nin en önemli şehirlerinden biri olan Kayseri’de şehir girişlerindeki 5 farklı noktaya tomtemler yerleştirildi. Totemlerin üzerine ‘Mobilyanın Başkenti Kayseri’ ifasine yer verildi.

Mobilya üretiminde Türkiye’nin önde gelen şehirlerinden olan Kayseri’de şehir girişlerine totemler yerleştirildi. Kayseri Ticaret Odası’nın, Kayseri Büyükşehir Belediyesi’ne yapmış olduğu yazılı teklif kabul edildi. Kayseri’nin girişlerindeki 5 farklı noktaya Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın talimatları doğrultusunda totemler yerleştirildi. Totemlerin üzerine ise ‘Mobilyanın Başkenti Kayseri’ ifadesine yer verildi. Böylelikle Kayseri’ye giriş yapan yerli ve yabancı turistlere karşı tanıtım ve reklam amaçlanıyor. Totemler, Kayseri’de faaliyet gösteren mobilya üreticileri tarafından beğeniyle karşılandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Kocasinan Grup Başkan Vekili Hacı Çevikel de sosyal medya hesaplarından uygulamayla ilgili bir mesaj yayımladı. Çevikel: “Yapılan hiçbir işin kötüsü olmaz emeği geçenlere ve yapılmasına katkı sağlayan Herkesten Allah razı olsun güzel oldu” ifadelerini kullandı.

HABER: SALİH ZEKİ ÇETİN

 

Hakkında Hunat TV

Sonraki

KAVGAYI AYIRMAK İSTERKEN CANINDAN OLDU

İstanbul Bağcılar’da bir kişi, tartıştığı eski sevgilisine ateş açtı. Açılan ateşte ikilinin yanında bulunan başka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.