Home / Haberler / MUHASEBECİLER YAŞAM HAKKI İSTİYOR

MUHASEBECİLER YAŞAM HAKKI İSTİYOR

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan korona virüs bir süre önce ülkemize de giriş yaptı. Sağlık Bakanlığı, vatandaşlara ‘evlerinizden çıkmayın’ çağrısı yaptı. Vatandaşa evden çıkmayın denmesine rağmen çalışan muhasebeciler duruma tepki göstermeye devam ediyor.
Korona virüsün ülkemize girişinin ardından tedbirler arttırılarak Sağlık Bakanlığı’nın yaptığı çalışmalar dahilinde vatandaşlara ‘evden çıkmayın’ uyarısı yapıldı. Vatandaşa yapılan evden çıkma uyarısına rağmen çalışan muhasebeci ve mali müşavirler bu duruma tepki gösterdi. Geçtiğimiz günler Kayseri SMMMO Odası Başkanı Ali Yedikaya’da sosyal medya üzerinden bu duruma tepki göstermiş.
“FATURALARI DRONELER Mİ TOPLUYOR?”
Kayseri’de serbest muhasebecilik yapan Muharrem Bayrak’da sosyal medya üzerinden maskeli ve eldivenli fotoğrafını paylaşarak virüs salgınına rağmen çalışmaya devam etmelerine tepki gösterdi. Bayrak: “Herkese evinde kal deyip de, muhasebeciler siz çalışın diyen zihniyeti kınıyorum. Dijital ortamda beyan veriliyor diyen Sayın bakanım bu FATURALARI DRONLAR MI TOPLUYOR? ROBOTLARMI DİZİYOR? UZAYLILARMI YAZIYOR? Yaşam hakkımız için bütün beyanlara erteleme istiyoruz” diye konuştu.

HABER: SALİH ZEKİ ÇETİN

Hakkında Hunat TV

Sonraki

TRAKTÖRLERLE, EVDE KAL TÜRKİYE MESAJI VERDİLER

Erzurum’da bir grup çiftçi 900 dönümlük araziye ‘’ Evde kal Türkiye’’ yazarak çağrıda bulundu. Erzurum’un …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.