Home / Haberler / ZİRVEDE SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

ZİRVEDE SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

14 Şubat Sevgililer günü sürpriz evlenme tekliflerini de beraberinde getirdi. Kayak mevsiminin başlamasıyla renkli görüntülere sahne olan Erciyes Kayak Merkezi’nde sürpriz bir evlilik teklifi daha yaşandı.

14 Şubat Sevgililer gününde Erciyes renkli görüntülere sahne oldu. Birlikteliklerini evlilikle taçlandırmaya karar veren Kayseri’nin başarılı Mali Müşavirlerinden Ersin Taşkan ve Ankara Vergi Dairesi Başkanlığı’nda Gelir Uzmanı olarak görev yapan Mehtap Erdoğan çifti burada evliliğe ilk adımlarını atmış bulundular.

Arkadaşlarının ve kayak merkezindeki LÖSEV gönüllüleri oldukları anlaşılan gençlerin katılımıyla düzenlenen renkli organizasyonda Evet cevabıyla duygusal anlar yaşayan Ersin Taşkan: “Mehtap Erciyes’i görmeyi çok istiyordu. Ankara’dan buraya gezmeye gelmişken yapalım dedik bir şeyler. Arkadaşlarla ufak bir organizasyon düzenledik. Hayatımın en anlamlı anlarından biri oldu. Çok da güzel oldu. Buradaki gençler de dahil olmuş organizasyona. Çok mutlu oldum. Herkese çok teşekkür ediyorum.” dedi.
Sürpriz teklif sonrası eğlenen çift Erciyes Kayak Merkezi’nin hakkını vererek mutluluklarını zirvede yaşadılar. HABER:SELMA KÖSEDAĞ

Hakkında Hunat TV

Sonraki

BİLİM KURULU ÜYESİ PROF. DR. ÖZLÜ: “UZUN SÜRE EVDE KALMAYA HAZIR OLUN”

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Tevfik Özlü, “Bu süreç ne kadar devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.