Home / GENEL / İŞTEN GELEN ANNE ALDIĞI HABERLE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

İŞTEN GELEN ANNE ALDIĞI HABERLE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

Bartın’da 3 katlı bir binanın 2’nci katındaki evde çıkan yangında babaanne ve 2 torunu hayatlarını kaybetti. Olay sonrası işten eve gelen acılı anne, 2 çocuğunun ve annesinin ölüm haberini alınca adeta yıkıldı.

Bartın’ın Amasra ilçesinde, 3 katlı bir binanın 2’nci katında çıkan yangında, babaanne ve 2 torunu hayatlarını kaybetti. Babaannenin yangın sırasında 2 torununu kucağına alıp tuvalete sığındığı ortaya çıktı.

Bartın’da tekstil fabrikasında çalışan Birgül Erkan ile oto sanayisindeki boyacıda çalışan Ali Erkan, çocukları 3 yaşındaki Berat Ali Erkan ve 1,5 yaşındaki Ali Asaf’ı, bakması için Amasra ilçesine bağlı Yukarısal köyünde yaşayan babaanneleri Fatma Erkan’a (63) bıraktı. Ancak babaannenin, 3 katlı bir binanın 2’nci katındaki evinde dün akşam yangın çıktı. Yükselen alevleri gören köylüler, itfaiyeye haber verip yardıma koştu.


CANSIZ BEDENLERİ EVİN TUVALETİNDE BULDULAR
Alevleri su tankeriyle söndürmeyi başaran köy sakinleri, Muhtar Şaban Yüksel ile eve girdi. Ancak evin tuvaletinde, babaanne ve torunlarının birbirlerine sarılmış cansız bedenlerini buldu.

DUMANDAN ZEHİRLENMİŞLER
Kısa süre sonra olay yerine gelen itfaiye ekipleri, yangın başladığı anda, babaannenin torunlarını kucaklayıp, tuvalete sığındığını, ancak 3’ünün de dumandan zehirlendiklerini belirledi. Yapılan ilk incelemede çıkış nedeni bulunamayan yangınla ilgili jandarma geniş çaplı inceleme başlattı.

ACILI ANNE SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ
Öte yandan dehşete düşüren olay sonrası işten gelen anne, aldığı haber üzerine sinir krizi geçirdi.

Hakkında Hunat TV

Sonraki

KAVGAYI AYIRMAK İSTERKEN CANINDAN OLDU

İstanbul Bağcılar’da bir kişi, tartıştığı eski sevgilisine ateş açtı. Açılan ateşte ikilinin yanında bulunan başka …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.